Author: S***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 用起來還可以,當粉底刷的話有點太小
顏色: 杏色
Price: HK$28.00
| Material | Synthetic Fiber |
| Handle Material | ABS |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Pink |
| Type | Makeup Brushes with Bag |
| Recommended Uses For Product | Face Makeup |
| 高度 | 1.5 cm |
| 寬度 | 17 cm |
| 長度 | 3 cm |
| SKU | sb25081182133132344 |
Brand Name: MAANGE
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/MAANGE-sc-0141884800.html
Quality: 8642455 people said the quality is very good!
Author: S***y
Date:
Review: 用起來還可以,當粉底刷的話有點太小
顏色: 杏色
Author: p***g
Date:
Review: 可愛欸哈哈哈哈哈哈哈
顏色: 杏色
Author: m***o
Date:
Review: BEST ONES I GOT 🤩 loved it a lot and gonna buy again guys! Can u guys please like? بنات وايد حلو حق الميكبببب يجنننن
顏色: 杏色
Author: b***7
Date:
Review: تجنن بنات كانها براند الشعيرات متلاصقة مع بعضها تنفع للدمج
顏色: 杏色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.